Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja jestem królem będziecie moimi podanymi, już dopilnuja tego moje podoficerskie eunuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychòdźcie nic nowszego od bwp1 nie wymyślili niezawodny sprzęt zero elektroniki nawet pływa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że uda mi się przenieść do wojska, nie ma co im zazdrościć tylko tam trzeba uciekać. A te etosy "łoficerów" to sobie można wsadzić, hipoteki tym się nie spłaci mając jeszcze garba nad sobą. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w WP 4 lata reorganizowali jednostkę i jestem w SG bo sam chciałem.Takiego syfu,obłudy,fałszu,beszczelności prostactwa to nawet w Trójkącie Żagańskim nie było.Jest to firma w której Honor i funkcja oficera jest tylko słowem jeśli nie imitacją słowa.Kolesiostwo i powinactwo z poplecznictwem na masę.Niekompetentni pseudo oficerowie bazujący na pasującej im teorii prawa-w stosunku do podwładnych stosują swoją wykładnie przepisów,ustaw i rozporządzeń.Nigdy w życiu nie czułem takiego zażenowania nakładając mundur i wychodząc do służby...ale ja jeszcze to zmienię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...